Hero image
Tournament

Teams

U10/7


  • 1. SSC Juno Burg (DE)
  • 2. SV RW Kriegsdorf-1 (DE)
  • 3. SV RW Kriegsdorf-2 (DE)
  • 4. FC BW Friesdorf (DE)
  • 5. Gladsaxe Hero Boldklub (DK)
  • 6. A.S.V. de Dijk (NL)

U11/7


  • 1. K.L.S.K Londerzeel-1 (BE)
  • 2. K.L.S.K Londerzeel-2 (BE)
  • 3. SSC Juno Burg (DE)
  • 4. FC Vorwärts Kornharpen (DE)
  • 5. VfL Wolbeck (DE)
  • 6. IVV (NL)
  • 7. Zaanlandia (NL)
  • 8. Prinses Irene (NL)

U12/8


  • 1. PSV Neuss (DE)
  • 2. VfL Wolbeck (DE)
  • 3. Vanløse IF-1 (DK)
  • 4. Vanløse IF-2 (DK)
  • 5. FC CHAMPIGNY (FR)
  • 6. CSV Jong Holland-1 (NL)
  • 7. CSV Jong Holland-2 (NL)
  • 8. Venlosche Boys (NL)

U13


  • 1. VfL Wolbeck (DE)
  • 2. JSG Güllesheim (DE)
  • 3. IVV (NL)
  • 4. A.S.V. de Dijk (NL)
  • 5. Zaanlandia (NL)
  • 6. Odin '59-1 (NL)
  • 7. Odin '59-2 (NL)
  • 8. Voorschoten '97 (NL)
  • 9. VVOR (NL)
  • 10. V.V. Rhoon (NL)
  • 11. GVV Unitas (NL)
  • 12. VDZ (NL)
  • 13. DCS (NL)
  • 14. V.V. Helpman (NL)

U14


  • 1. JSG Altes Land-1 (DE)
  • 2. JSG Altes Land-2 (DE)
  • 3. Ado '20 (NL)
  • 4. SV Hillegom (NL)
  • 5. Voorschoten '97 (NL)
  • 6. F.C. Horst (NL)
  • 7. Warnveldse Boys (NL)
  • 8. ACV Assen (NL)

U15


  • 1. Jugendförderverein Vettweiß (DE)
  • 2. JSG Kastellaun/Sabershausen (DE)
  • 3. CS Veyremange-1 (FR)
  • 4. CS Veyremange-2 (FR)
  • 5. Sporting Martinus (NL)
  • 6. V.V. Altius (NL)
  • 7. CSV Jong Holland (NL)
  • 8. F.C. Lisse (NL)
  • 9. Bernardus (NL)
  • 10. VDZ (NL)
  • 11. V.V. Rhoon-1 (NL)
  • 12. V.V. Rhoon-2 (NL)
  • 13. DOSC (NL)
  • 14. V.V. Reuver (NL)
  • 15. FCV Venlo (NL)
  • 16. VDZ (NL)
  • 17. S.C. Westervoort (NL)
  • 18. V.V. Olde Veste (NL)

U17


  • 1. SC Isenstedt (DE)
  • 2. FUßBALLVEREIN SALIA SECHTEM 1923 E.V. (DE)
  • 3. FC Ense (DE)
  • 4. FASS Tours (FR)
  • 5. S.C. Buitenveldert (NL)
  • 6. V.V. Altius-1 (NL)
  • 7. V.V. Altius-2 (NL)
  • 8. NVC (NL)
  • 9. V.V. Always Forward (NL)
  • 10. VV Desto (NL)
  • 11. SV Kampong Voetbal (NL)
  • 12. VVIJ (NL)
  • 13. Sparta Nijkerk (NL)
  • 14. SV Odijk (NL)
  • 15. V.V. Beesd (NL)
  • 16. V.V. Dongen (NL)
  • 17. v.v. Trekvogels (NL)
  • 18. Apeldoornse Boys (NL)

U19


  • 1. SC Isenstedt (DE)
  • 2. DJK Hehn (DE)
  • 3. SG Ants (DE)
  • 4. SV Rangendingen (DE)
  • 5. FASS Tours (FR)
  • 6. AVV Swift (NL)
  • 7. SDO (NL)
  • 8. Zwaluwen '30 (NL)
  • 9. V.V. Beesd (NL)
  • 10. Be Quick Zutphen (NL)
  • 11. V.V. Annen (NL)

Tournament sponsored by